Święta Bożego Narodzenia 2019 Piątek, 10 Stycznia 2020 Święta Bożego Narodzenia 2019 Boże Narodzenie 2019 czytaj więcej
Tragiczna śmierć rodziny w naszym mieście Niedziela, 22 Grudnia 2019 Tragiczna śmierć rodziny w naszym mieście czytaj więcej
Mikołaj 2019 Sobota, 7 Grudnia 2019 Mikołaj 2019 Spotaknie ze św. Mikołajem w Sanktuarium czytaj więcej
Wieczornica Patriotyczna Zespołu Klimczok Poniedziałek, 18 Listopada 2019 Wieczornica Patriotyczna Zespołu Klimczok czytaj więcej
Odwiedziło nas 55478 gości. Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości.
Intencje modlitwy

18 Stycznia 2020

W Intencji Mojej przyjaciółki Asi , zagubionej i poranionej wyborami życiowymi o naprawę jej serca i bliską i czystą relację z nią

Mariusz

18 Stycznia 2020

Matko najukochańsza proszę Cię o zdrowie, siły w pracy i spotkanie na swojej drodze właściwego człowieka.

S.B.

17 Stycznia 2020

Dziękuję Matce Bożej Szczyrkowskiej za wszystkie dary i łaski dla mojej rodziny oraz za cud mojego uzdrowienia. Proszę Cię Najdroższa Pani o dalsze błogosławieństwa - Bóg zapłać.

Aleksandra z Rudy Śląskiej

16 Stycznia 2020

Proszę o modlitwę, o znalezienie dobrej pracy dla mnie by utrzymać rodzinę.

Grzegorz

15 Stycznia 2020

Matko Boża, wstaw się za mną u Jezusa, wyproś łaskę pomocy w opanowaniu jazdy samochodem i zdania egzaminu na prawo jazdy.

Beata


Zobacz wszystkie intencje
Dodaj intencję

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela zwykła 19 stycznia 2020

1.     Jan Chrzciciel wskazuje na Jezusa mówiąc; „Oto Baranek Boży, który gładzi grzech świata”. To zdanie jest powtarzane w czasie każdej Mszy Świętej, która urzeczywistnia ofiarę prawdziwego Baranka. Pełni nadziei wyczekujemy godów Baranka, na które zostaniemy kiedyś zaproszeni. Dzisiaj na Mszach św. otaczamy modlitwą i błogosławieństwem małżonków, którzy w tym miesiącu obchodzą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa.

2.     Od środy, 22 stycznia na Mszach świętych wieczornych o godzinie 17-tej będziemy odprawiali Nowennę przed Uroczystością św. Jana Bosko, Ojca i Nauczyciela Młodzieży, założyciela Zgromadzenia Salezjańskiego. Uroczystość zewnętrzną ku czci Świętego Wychowawcy, będziemy obchodzić w niedzielę 2 lutego podczas Mszy Św. o godzinie 11.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tej Mszy św.

3.     Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej i naszego kalendarza na ten rok.

4.     Dziękujemy z serca za waszą obecność i modlitwy oraz wszelkie składane ofiary. Wszystkim życzmy dobrego przeżycia tygodnia.

W TYM TYGODNIU PRZYPADA:

21 I – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

24 I – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

25 I – Święto Nawrócenia Św. Pawła, apostoła

... Śmiertelnicy, naśladujcie chwalebne drogi świętych, te są krokiem chwały, drogą szczęścia ... Św. Jan Bosko
Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.