Odwiedziło nas 55145 gości. Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości.
Zobacz wszystkie intencje
Dodaj intencję
Intencje modlitwy
6 Czerwca 2026
Matko Boska błagam o łaskę nawrócenia dla syna Sebastiana, uwolnienie go z nałogów i powrót do sakramentalnej rodziny!
Julia
6 Czerwca 2026
Matko Boża proszę o zbawienie wieczne dla ś.p. Antoniego i Heleny Juzoń.
Ilona
31 Maja 2026
O nawrócenie i przylgnięcie do Boga mojego męża Artura.
Karolina
23 Maja 2026
O zdrowie i Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej Szczyrkowskiej dla Haliny.
Rodzina Błaszczak
18 Maja 2026
Matko Boża,dziękuję za wszelkie dobro i łaski,którymi Nas obdarzasz.Proszę o uzdrowienie duszy i ciała.Maryjo,uzdrów mojego przyjaciela,w Tobie Nasza nadzieja i ufność.Bądż uwielbiona Maryjo!
Iwona
Zobacz wszystkie intencje
Dodaj intencję
-
3 Grudnia 2015
„Andrzejkowo” w Szczyrku ma Górce!
Ksiądz Bosko zawsze podkreślał, że młody człowiek
potrzebuje dla swojego rozwoju nie tylko modlitwy, nauki, więzi rodzinnych, ale
także zabawy – boisko żywe sprawia, że szatan nie może zawładnąć serca i
odchodzi z... czytaj więcej
-
3 Grudnia 2015
ADMA przy Sanktuarium Maryjnym w Szczyrku na Górce
W dniu 24 sierpnia 2015 r. podczas Maryjnego czuwania w
Sanktuarium Królowej Polski w Szczyrku na Górce przełożony Inspektorii
Krakowskiej ks. Dariusz Bartocha zachęcał uczestników czuwania do założenia w
Szczyrku na Górce Stowarzyszenia Maryi Wspomożycielki (ADMA). W homilii
... czytaj więcej
-
20 Września 2015
CZUWANIE MARYJNE 24 WRZEŚNIA 2015
Plan czuwania:15.00 Koronka do Bożego
Miłosierdzia16.30 Nabożeństwo ku czci św.
Jana Pawła II z ucałowanie relikwii świętego17.00 Msza Św.17.30 Konferencja Maryjna... czytaj więcej
-
25 Maja 2015
Zespół „Proboszczowie” w Domu Matki
W dniu Matki, 26 maja i w Domu Matki – Sanktuarium
na Górce, odbył się przepiękny występ, zespołu złożonego większości z proboszczów.
Przewodził mu Proboszcz z pobliskich Buczkowic, ks. Marek Bandura. Było to coś więcej, niż zwyczajny... czytaj więcej
-
24 Maja 2015
CZUWANIE w ZESŁANIE....
W tym roku, pierwsze czuwanie ku czci Matki Bożej
Wspomożycielki Wiernych, odbyło się 24 maja w Uroczystość Zesłania Ducha
Świętego. W tym
dniu też, cała Polska głosowała w wyborach na prezydenta. Nowym Prezydentem
elektem został Pan Andrzej Duda, wielu biskupów,... czytaj więcej
-
4 Maja 2015
Na nich zawsze można liczyć.
Po uroczystościach odpustowych, ku czci Najświętszej Maryji Panny Królowej Polski, w których wzięli udział wraz z pocztem sztandarowym, nasi strażacy wraz z Panem Burmistrzem. Stawili się na Mszy św. w dniu święta, swojego patrona św. Floriana, aby prosić Go o wstawiennictwo i... czytaj więcej
-
3 Maja 2015
ODPUST MAJOWY
W dniu 3 maja
przeżywamy co roku odpust ku czci, Matki Bożej Królowej Polski, w tym roku
jednak główne uroczystości odbyły się 4 maja w niedzielę. Pogoda cały
czas trzymała nas w szachu. Jednak dzięki orędownictwu Maryii, wszystko się
udało bardzo ładnie. Pielgrzymi... czytaj więcej
-
31 Stycznia 2015
Ksiądz Bosko łączy...
W uroczystość ku czci św. Jana Bosko, miało miejsce tradycyjnie spotkanie opłatkowe na Górce. Rozpoczęło się
ono Mszą świętą, z kazaniem ks. Kustosza i ucałowaniem relikwii św. Wychowawcy. Po wzmocnieniu Ducha przez
wspólną modlitwę i komunię świętą, zaproszeni... czytaj więcej